Adobe Photoshop 3D Üzerinde Master Hâkimiyet

/, Yeni/Adobe Photoshop 3D Üzerinde Master Hâkimiyet
Adobe Photoshop 3D Üzerinde Master Hâkimiyet 2023-07-04T19:28:03+00:00

Project Description

Eser Adı: PHOTOSHOP CC 3D
Yazar adı : ÖMER YILDIZ
Yayınevi : ALTERNATİF YAYINCILIK
Türü : BİLGİSAYAR PROGRAM
Cilt Bilgisi: 400 gr MAT KUŞE
Kağıt Bilgisi: 135 gr. KUŞE
Basım Tarihi: EYLÜL 2019
Basım Bilgisi: 1. BASIM-TAMAMI RENKLİ
Sayfa Sayısı: 196 SAYFA
Kitap Boyutları: 24 x 16  cm
Kitap Ağırlığı : 200 gr
ISBN No: 978-975-8015-39-9
Barkod No: 9789758015399
Çıkış tarihi :  27 EYLÜL 2019
Etiket Fiyatı:  120 TL

Adobe Photoshop 3D Üzerinde Master Hâkimiyet

Photoshop CC 3D kitabı, sizlere daha etkili düzeyde eğitim metodu sunmak için yarı interaktif bir öğretim sistemiyle hazırlanmıştır. Buna göre, kitaptaki bölümler içerisinde anlatılan her konuya ilişkin, en az bir proje dosyası bulunmaktadır.

Kitapta yer alan tüm araç ve menü komutları, birer örnekle açıklanmış ve yeni başlayan herkesin de, bu programı en etkili şekilde kullanabileceği bir dille anlatılmıştır.

Hepimizin bildiği üzere hızla gelişen teknolojiye paralel olarak grafik tasarım teknolojileri de sürekli gelişmektedir. Bu doğrultuda artık eski grafik oluşturma yöntemleri yerine yeni ve eskisinden daha yüksek bir görsel gözlem sunan grafik oluşturma yöntemleri geliştirilmiştir.

Grafik tasarımındaki en büyük gelişime ise sektörde 3D’nin hızlıca gelişmiş olması örnek gösterilebilir. Bu noktada da 3D teknolojisinin en önemli meyvesi, müşteriye fiziki bir sunum imkânı veren 3D Printing’tir.

Hazırlanan bu kitapla Adobe Photoshop içerisinde henüz yeni bir özellik sayılabilecek 3D eklentisi hakkında bilmediğiniz hiçbir şey gizli kalmayacaktır. Kitabımız üzerinden Photoshop içerisindeki 3D’nin tüm kullanım inceliklerine en başından sonuna kadar, benzersiz bilgi ve örnek uygulamalarla vakıf olacak; zengin üç boyutlu görsel modeller oluşturarak Photoshop deneyimlerinizi en ileri seviyelere taşıyabileceksiniz.

Öte yandan çoğumuzun sık sık karşılaştığı el boyaması yöntemiyle renklendirilmiş 3D nesnelerin, Hand Painting yöntemiyle nasıl boyanabileceğini, Gerekli Grafik Tablet Ayarlarınızı kitap üzerinden eşitleyerek öğrenip sizler de 3D nesneleriniz üzerinde eşsiz güzellikte boyamalar yapıp ortaya başarılı çalışmalar çıkarabileceksiniz.

Son olarak programda oluşturduğunuz 3D nesneler üzerinde Adobe Photoshop programını kullanarak nasıl zengin animasyonlar üretebileceğinizi detaylıca öğreneceksiniz.