Adobe Photoshop CC

/, Yeni/Adobe Photoshop CC
Adobe Photoshop CC 2023-07-04T19:21:56+00:00

Project Description

Eser Adı: PHOTOSHOP CC
Yazar adı : ÖMER YILDIZ
Yayınevi : ALTERNATİF YAYINCILIK
Türü : BİLGİSAYAR PROGRAM
Cilt Bilgisi: 400 gr MAT KUŞE
Kağıt Bilgisi: 90 gr. KUŞE
Basım Tarihi: EYLÜL 2019
Basım Bilgisi: 1. BASIM-TAMAMI RENKLİ
Sayfa Sayısı: 572 SAYFA
Kitap Boyutları: 24 x 16 cm
Kitap Ağırlığı : 350 gr
ISBN No: 978-975-8015-40-5
Barkod No: 9789758015405
Çıkış tarihi :   27 EYLÜL 2019
Etiket Fiyatı:   298 TL

Photoshop CC kitabı, sizlere daha etkili düzeyde eğitim metodu sunmak için yarı interaktif bir öğretim sistemiyle hazırlanmıştır. Buna göre, kitaptaki bölümler içerisinde anlatılan her konuya ilişkin, en az bir proje dosyası bulunmaktadır.

Kitapta yer alan tüm araç ve menü komutları, birer örnekle açıklanmış ve yeni başlayan herkesin de, bu programı en etkili şekilde kullanabileceği bir dille anlatılmıştır.

Adobe Photoshop CC ‘nin sunduğu Adjustment araçlarıyla fotoğraflarınıza yeni ve farklı görüntüler kazandırabilir ya da programa ait diğer gelişmiş araçlarla fotoğraflarınızı kırpıp diğer fotoğraflarla birleştirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızda istemediğiniz bir öğe varsa programın sanal zekâya sahip güçlü araçlarıyla o öğeyi içeriğe zarar vermeden kolayca yok edin.

Adobe Photoshop CC ile vektör çizimler oluşturun.

Adobe Photoshop CC içerisindeki güçlü fırça aracı ile dijital çizimlerinizde muhteşem ve gerçeğe yakın illüstrasyonlar elde edin.

Programın güçlü yazı editörünü kullanarak program içerisinde zengin metin içerikleri hazırlayın ve metin yığınlarını yönetin.

Bu kitapta klasik program kitaplarının yaklaşımlarının aksine programdaki tüm komutlar birer örnek uygulama ile tamamen öğrencinin mantığına oturacak şekilde ayarlanmıştır.

Programın yukarıda bahsedilen tüm özelliklerini ve daha fazlasını, eşsiz bir kaynak olan Adobe Photoshop CC başucu kitabını edinerek öğrenmeye başlayın.