VİZYON

VİZYON 2023-07-04T19:07:36+00:00

Project Description

    Eser Adı:  VİZYON

Yazar adı : NUR SEZGİN

Yayınevi : ALTERNATİF YAYINCILIK

Türü : MODA TASARIMI

Cilt Bilgisi: 300 gr AMERİKAN BRİSTOL MAT SELEFON KISMİ ALTIN VARAK

Kağıt Bilgisi:  135 Gr. Kuşe Kağıdı

Basım Tarihi:   MAYIS 2021

Basım Bilgisi:  İLK BASKI

Sayfa Sayısı:  232 Sayfa.Tamamı renkli

Kitap Boyutları: 22 x 29 cm

Kitap Ağırlığı : ( 700 gr gibi)

ISBN No: 978-975-8015-52-8

Barkod No: 9789758015528

Etiket Fiyatı: 298 TL

KDV : % 0

Çıkış tarihi : MAYIS 2021   

Özgün bir moda tasarımcı olabilmek için; çizim yapabiliyor ve kalıp çıkarabiliyor  olmanın yanı sıra  temel bilgilere de çok gerek vardır. Moda tasarımın  temel bilgileriyle kazanılan vizyon sayesinde; ancak yapılan çalışmalar, yaratıcı ve “özgün” olabilecektir.
Bütün sanat dallarında olduğu gibi, moda tasarımda da “özgünlük” çok önemli ve değerlidir. Bunun için; moda temel eğitimi ve yolculuğunda kazanılan vizyon ile ilham, moda tasarımcının bu konuda hızla ilerlemesini, taklit, tekrar yoluna başvurmadan benzersiz olarak yapacağı tasarımlarla, başarı kazanmasını sağlayacaktır.
İşte bu moda tasarım vizyonu kaynak kitabı ile moda yolculuğuna dahil olmak isteyen herkes; temel tasarım eğitiminden, kumaşı tanımaya, doku, desen, tonlama, renk bilgileri ve AÇIKLAMALI  ÖRNEK ÇALIŞMALARDAN koleksiyon ve hikaye panosu oluşturmaya, dünyada dikkat çeken modacı ve değerlerden örnek almaya ve tasarımı oluşturmak için ilhamın ve vizyonun nasıl kazanılacağına dair görsel bakış açısı ve formüllere ulaşabilecek, başarılı ve de özgün bir moda tasarımcısı olabilecektir.
Hem kendi markası için, hem başka moda markaları için tasarımlar hazırlayan ve eğitim alanında da yıllardır üniversite ve diğer okullarda çalışmalarını sürdüren, görsel sanatlarla ilgili faaliyetler, sergiler ve moda workshoplari ile mesleki çalışmalarını pratik ve teorik olarak da devam ettiren, illüstrasyon çiziminin renkli dünyasına hayran bir tasarımcı ve eğitimci Nur Sezgin’in moda tasarımla ilgili Alternatif Yayıncılıktan yayımlanan bu beşinci kitabıdır

Sipariş Formu

Ad Soyad (gerekli)
Email (gerekli)
Telefon (gerekli)
Talep ettiğiniz özel numara / numaraları yazınız
Kitap adedi