Barkod No: 9789758015740 Kategori:

Moda Tasarımcıları Için Marjinal Figürler

237.99 

Marjinal figürler başlığı altında, çok farklı  duruşların yer aldığı bu kitap, moda tasarım öğrencileri, moda tasarım sevenler, bu konuda hobi veya  mesleki çalışma yapanlar için tasarımlarını rahatça uygulama, çizme ve boyayarak , sunuma hazırlama imkanı sağlar.

Açıklama

Marjinal figürler başlığı altında, çok farklı  duruşların yer aldığı bu kitap, moda tasarım öğrencileri, moda tasarım sevenler, bu konuda hobi veya  mesleki çalışma yapanlar için tasarımlarını rahatça uygulama, çizme ve boyayarak, sunuma hazırlama imkanı sağlar.

Kitaptaki hazır duruşlar ve yanlarındaki eksenlerle tasarımı doğru yerleştirmek üzere yol gösteren yardımcı figürler  sayesinde  , siluet çizmek için zaman kaybetmeden, seri bir şekilde koleksiyonlar hazırlanabilirken, tasarımlar  için planlanan kumaşları da ekleyebilmek için ayrılmış özel bölüm ile,  tasarımcının giysi tasarım koleksiyon  sayfaları görsel bir şov tadında olacaktır.

Ek bilgi

Yazar Adı

Basım Tarihi

2023

Cilt Bilgisi

300 gr Amerikan Bristol Selefon + Lak

Kağıt Bilgisi

150 Gr. Özel Resim Kağıdı

Sayfa Sayısı

128 Sayfa

Kitap Boyutları

21 x 29.7 cm

Kitap Ağırlığı

600 gr

ISBN No

978-975-8015-74-0

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Moda Tasarımcıları Için Marjinal Figürler” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1991 Yılında kurulan şirketimiz reklamcılık, grafik tasarım, fotoğraf, illistrasyon, mimarlık, iç mimarlık ve peyzaj konularında görsel içerikli her türlü yayın ithal ve satışını yapmaktadır.

Navigasyon