Barkod No: 9789758015528 Kategori:

Vizyon

365.99 

Hem kendi markası için, hem başka moda markaları için tasarımlar hazırlayan ve eğitim alanında da yıllardır üniversite ve diğer okullarda çalışmalarını sürdüren, görsel sanatlarla ilgili faaliyetler, sergiler ve moda workshoplari ile mesleki çalışmalarını pratik ve teorik olarak da devam ettiren, illüstrasyon çiziminin renkli dünyasına hayran bir tasarımcı ve eğitimci Nur Sezgin’in moda tasarımla ilgili Alternatif Yayıncılıktan yayımlanan bu beşinci kitabıdır.

Açıklama

Özgün bir moda tasarımcı olabilmek için; çizim yapabiliyor ve kalıp çıkarabiliyor  olmanın yanı sıra  temel bilgilere de çok gerek vardır. Moda tasarımın  temel bilgileriyle kazanılan vizyon sayesinde; ancak yapılan çalışmalar, yaratıcı ve “özgün” olabilecektir.
Bütün sanat dallarında olduğu gibi, moda tasarımda da “özgünlük” çok önemli ve değerlidir. Bunun için; moda temel eğitimi ve yolculuğunda kazanılan vizyon ile ilham, moda tasarımcının bu konuda hızla ilerlemesini, taklit, tekrar yoluna başvurmadan benzersiz olarak yapacağı tasarımlarla, başarı kazanmasını sağlayacaktır.
İşte bu moda tasarım vizyonu kaynak kitabı ile moda yolculuğuna dahil olmak isteyen herkes; temel tasarım eğitiminden, kumaşı tanımaya, doku, desen, tonlama, renk bilgileri ve AÇIKLAMALI  ÖRNEK ÇALIŞMALARDAN koleksiyon ve hikaye panosu oluşturmaya, dünyada dikkat çeken modacı ve değerlerden örnek almaya ve tasarımı oluşturmak için ilhamın ve vizyonun nasıl kazanılacağına dair görsel bakış açısı ve formüllere ulaşabilecek, başarılı ve de özgün bir moda tasarımcısı olabilecektir.
Hem kendi markası için, hem başka moda markaları için tasarımlar hazırlayan ve eğitim alanında da yıllardır üniversite ve diğer okullarda çalışmalarını sürdüren, görsel sanatlarla ilgili faaliyetler, sergiler ve moda workshopları ile mesleki çalışmalarını pratik ve teorik olarak da devam ettiren, illüstrasyon çiziminin renkli dünyasına hayran bir tasarımcı ve eğitimci Nur Sezgin’in moda tasarımla ilgili Alternatif Yayıncılıktan yayımlanan bu beşinci kitabıdır.

Ek bilgi

Yazar Adı

Basım Tarihi

Mayıs 2021

Basım Bilgisi

İlk Basım

Cilt Bilgisi

300 Gr. Amerikan Bristol Mat Selefon Kısmi Altın Varak

Kağıt Bilgisi

135 Gr. Kuşe Kağıdı

Sayfa Sayısı

232 Sayfa (Tamamı Renkli)

Kitap Boyutları

22 x 29 cm

Kitap Ağırlığı

700 gr

ISBN No

978-975-8015-52-8

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Vizyon” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1991 Yılında kurulan şirketimiz reklamcılık, grafik tasarım, fotoğraf, illistrasyon, mimarlık, iç mimarlık ve peyzaj konularında görsel içerikli her türlü yayın ithal ve satışını yapmaktadır.

Navigasyon